Kedves Versenyzők!
Itt olvashatjátok a Víz Világnap 2018 pályázatainak nyerteseit:

Víz-kvíz internetes vetélkedő 2018
3-6.osztály egyéni

Helyezések

1.helyezett 75p,
Lada Levente,  Érd
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium 6.o

2.helyezett 74p
Ujlaki Gábor, Debrecen
Debrecen, Hatvani István Általános Iskola 4.oszt.

3. helyezett 72p
Nagy Levente,  Érd
Érd, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola 4.oszt.


további helyezések:
(Mind a három forduló tesztsorait és kreatív feladatait teljesítőket vettük figyelembe)

4. Neukum Korina    Bodajk, 71p
5. Neukum Bence    Bodajk, 71p
6. Valkai Botond    Kecskemét, 63p

 


Víz-kvíz internetes vetélkedő 2018
3-6. osztály csapat


Helyezések

1.helyezett 76p
Kecskehalak csapat,  Olasz
Olasz Általános Iskola

Szűcs Boglárka, Sándor Virág, Keserű Martin, Katona Zétény, Tóth Dániel


1. helyezett 76p
Csikóhalak csapat,  Soponya
Soponya, Zichy János Általános Iskola és AMI

Bozsoki Eszter, Illés Emese, Kókány Kevin, Moharos Petra

2. helyezett 75p
Balatoni Cápák csapat, Balatonfüred
Radnóti Miklós Általános Iskola

Kazal Zsófia, Dominek Csongor


3. helyezett 74p
Zivatar csapat,  Budapest XI. ker
Budapest, Lágymányosi Bárdos L.K.T.Ny.Á.I

Alpári Patrik, Dawas Norbert Naseem, Galacz-Gidófalvy Bendegúz, Lasztóczi Zora, Szenci Dorottya


További helyezések:
(Mind a három forduló tesztsorait és kreatív feladatait teljesítőket vettük figyelembe)

5. Víz csapat, Ajka 72p
5. Ráják csapat, Soponya 72p
5. Vízipók csapat, Ajka 72p
5. Cunami csapat, Dunakeszi 72p
6. Delfinek csapat Budapest 70p
7. Vízi rosszmadarak csapat, Vésztő 69p
7. Bogarak csapat, Lábod 69p
8. Vízmanók csapat, Budapest 65p
8. Sajtos krumpli csapat, Dunakeszi 65p
9. Tenger-eszek, Budapest 64p
9. Mester MC, Dunakeszi 64p
10. Kreatív csajok, Dunakeszi 63p
11. Vízkő csapat, Ajka 61p
11. Sellők csapat, Budapest 61p
12. Vízimanók csapat, Budapest 60p
12. Réléim csapat, Budapest 60p
12. Víznyelők csapat, Ajka 60p
13. Go csapat, Budapest 59p
13. Csornai kalózok csapat, Csorna 59p
14. Okoskák csapatBudapest 51p


Víz-kvíz internetes vetélkedő 2018
6-12.osztály egyéni

Helyezések

1. helyezett 128 p
Szkalonai Lilla, Pécs
Kodály Zoltán Gimnázium


2.helyezett 121.33p
Malkocs Boglárka Ibolya, Gyula
Gyulai Római Kat Általános  Iskola és Gimnázium


3.helyezett  105.17 p
Turbucz Anikó, Békéscsaba
BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnázium és Kollégium

További helyezések:
(Mind a három forduló tesztsorait és kreatív feladatait teljesítőket vettük figyelembe)

4. Schriffert Renáta, 84.5p

 


Víz-kvíz internetes vetélkedő 2018
6-12. osztály csapat


Helyezések


1. helyezett  119.5p
Tasmán Ördögök csapat, Pécs
Pécs Kodály Gimnázium

Farkas Benedek, Horváth Márkó, Maros Maximilián,
Koncsos Szilveszter, Abosi Jázmin

2. helyezett   103.76 p
Lábnyomok a vízben csapat, Székesfehérvár
Székesfehérvári Ipari Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnázium és Szakközépiskola

Gyuris Patrik, Tóth Dániel, Tóth Dávid, Kovács Péter


2.helyezett 103.36 p
Gyaxi Girls csapat, Baja
Bajai Eötvös József Általános Iskola

Horkics Janka, Kassai Anna, Osztervald Aliz
Sándori Sarolta, Szalai Petra Virág

3.helyezett  96.19 p
Aquaworld csapat, Szigetújfalu
Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola

Francsek Roland, Kovács Bálint, Törpényi Rita

További helyezések:
(Mind a három forduló tesztsorait és kreatív feladatait teljesítőket vettük figyelembe. )


4. 9asport csapat, Esztergom 96.19p
5. Rákospataki Vízügynökség csapat, Budapest XVII. 82.31p
6. Tehetséges Amatőrök csapat, Dunaújváros 78.95p
7. Kosborok csapat, Szedres 77.52p
8. Vizes Bázis csapat, Vésztő 71.29p
8. Vízcseppmanók csapat, Versend 71.21p
9. Baracsi lányok csapat, Dunaújváros 68.79p
10. Vésztői vizes ötös csapat, Vésztő 67.95p
11. Bodor Róza csapata, Fót 56p

 

Kurzus pontszámok, pont szerint

3-6. oszt., egyéni:

 

3-6. oszt., csoportos:

 

 

6-12. oszt., egyéni:

6-12. oszt., csoportos:

 

   Támogatóink:
     
        OVF logo 60px      kdtviziglogo1DM logo 400x800 
 

 

 
    viziterv